search

LECAT KİL BİLYESİ

₺189,99
Vergi dahil
  • 8-16 mm orkide ve onun gibi kalın köklü bitkiler için uygundur (limon, kamkuat, ağaççık)
  • 3-8 mm süs ve salon bitkileriniz için kullanabileceğiniz tane boyudur. Orta kalınlıktaki kök yapıları için uygundur. (Atatürk çiçeği, deve tabanı, monstera)
  • 0-3 mm kaktüs ve sukulent grubu için tercih edilmelidir.
LECAT
Adet

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

LECAT, özel nitelikli killerin bir araya gelerek 1100 santigrat derecede pişirilmesi sonucunda elde edilen genleştirilmiş kil bilyesidir.

İlk kullanıma başlamadan önce su ile kısa bir yıkama yapıp kullanılabilir. Yıkamadan direkt olarak da kullanım yapabilirsiniz.

LECAT ile yapılan topraklı karışımlarda katı gübrenizi toprağınıza karıştırarak kullanabilirsiniz. Ayrıca ister topraklı karışım ister sadece LECAT 'la dikimlerde bitki kök bölgesine uygulanabilen sıvı gübreler kullanım için uygundur.

LECAT 1100 derecede genleştirildiği için içerisinde böcek, mantar, küf, bakteri ve yabani ot tohumları oluşumuna neden olabilecek herhangi bir mikroorganizma bulundurmaz. LECAT size hijyenik bir üretim ortamı sunar. Fakat bu etkenler fide, fide toprağı, sulama suyu, dış ortam ve etkenler ile bulaşabilir. Bu tarz durumlarda zirai önlem alınması zorunludur.

Bitkinizin toprak değişim vaktinde sadece LECAT® ile dikim gerçekleştirebilirsiniz.

100 Öğeler