search

Philodendron White Wizard

₺399,99
Vergi dahil

 Özel bir çeşit olduğu için gönderimden önce firmamızdan görsel talep edebilirsiniz.  Bitki form ve yaprak dokusu  değişiklik gösterebilir.  Siz değerli müşterilerimize en güzel formlu olanı göndereceğimizden emin olabilirsiniz.


Saksı Yüksekliği :11,5 cm
Saksı Çapı : 15 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu: 20-25 cm

Adet

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

      Philodendron, çok güneş ışığı alan yerleri pek sevmez. Bitki bu nedenle direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Öğle vakitlerinde parlak güneş ışığından kaçının! Bitkiye 3 saat gün ışığı vermek en iyisidir. Tavsiyemiz bundan daha fazlası olmasın! Bitkiyi doğrudan pencerenin yanına yerleştirmeyerek Philodendron'a bu 3 saatlik ışığı verebilirsiniz.
     
Philodendron'un toprağını daima hafif nemli tutmak önemlidir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında! Haftada bir biraz su verin. Philodendron çok az su kullanır. Bu durum zamanla toprakta çok fazla su birikmesine neden olabilir ve fazla su topraktan akıp gidemez. Suyun çıkacağı tek yol köklerdedir ve bu da kök çürümesine neden olabilir. Kışın daha az su verebilirsiniz. Kışın iki haftada bir sulamak en iyisidir.
       Philodendron'u bahardan itibaren beslemek önemlidir. Ekstra bitki besini vererek bunu haftalık olarak yapabilirsiniz. Philodendron ortalama olarak her 2 haftada bir bitki besinine ihtiyaç duyar. Bunun için yeşil yapraklı bitki besinini kullanabilirsiniz. Sonbahardan hemen önce bitki besinini aşamalı olarak durdurduğunuzdan emin olun. Sonbahardan kışa kadar bitkinin beslenmesine ihtiyaç yoktur.

19 Öğeler